سرمایه گذاری در کشور بلژیک Archives

اروپا را به شما اهدا می نماید. این فلم برای شما است که نو به سویدن آمده‌اید و شامل کمک‌نقدی جابه‌جایی می‌شوید. صدور کد شناسایی مالیاتی، برای ثبت شرکت، با ارایه شماره شناسایی مالیاتی اخذ شده به روش بالا. برای دریافت پاسپورت یونانی، باید اقامت دائم یونان را داشته باشید که این پس از گذشت 5 سال در این کشور و آموختن زبان یونانی و دانش تاریخ و سیاست کشور یونان امکانپذیر است.

ارائه اطلاعات به صورت اختصاصی به شخص متقاضی باعث جلوگیری از ایجاد مشکل و سو استفاده احتمالی توسط اشخاص سودجو می گردد. در صورت خرید ملک با حداقل ارزش 35 هزار دلار، کارت اقامت موقت تا پنج سال بدون مشکل تمدید خواهد شد تا تبدیل به اقامت دائمی شود. دارا بودن سابقه مدیریتی ضروری نیست ولی بسیار تاثیر گذار میباشد.

کشور متمدن و تاریخی ایتالیا به لطف داشتن مشاهیر و اساطیر کهنی نظیر رافائل، میکلانژ، فراگامو، دانته، مارکو پولو، گالیله، داوینچی و بزرگان دوره معاصر این کشور چون انزو فراری، جورجو آرمانی، گوچی و آندره آبوچلی همیشه به عنوان کشوری با مردم مبتکر و خلاق در جهان شهره بوده است.

شرکت مهاجرتی نیسا میتواند با همکاری وکلای مجرب معتبر امریکائی از طرق مختلف از قبیل سرمایه گذاری بدون تجربه کاری و مدارک لازم بشرط اینکه سرمایه خود را قانونی کسب کرده باشید با برنامه های برگشت سرمایه پرداختی برای شما و خانواده شما گرین کارت اخذ کرده یا از طربق کار با اخذ گرین کارت یا ویزای سرمایه گذاری سریع با تمام مزایا پرونده شمار را به اتمام برساند.

اخذ اقامت استرالیا صرفا از طریق خرید ملک ممکن نیست ولی تحت شرایطی، خرید ملک در استرالیا میتواند به اخذ ویزای استرالیا و دریافت اقامت دایم کمک کند. اسلواکی کشوری 100% دموکرات است. دلیل استقبال متقاضیان این برنامه شرایط بسیار آسان و سریع این برنامه می باشد.

Title Loaded From File